Yonca İş Hanı - Gebze

/
Yonca İş Hanı - Gebze

Yonca İş Hanı - Gebze

Yonca İş Merkezi Gebze Konut Projesi

Altunlar Yapı olarak altına imzamızı attığımız her projemizde size “ burada huzurla yaşıyorum” diyebileceğiniz yaşam ve iş alanları inşa etmiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz projelerde Altunlar Yapı olarak modern zamanın gerektirdiği sosyal yaşam, güvenlik ve sosyal imkânlara dair standartları, birinci sınıf işçilikle birinci sınıf malzemeleri bir araya getirerek tesis etmek en büyük amacımızdır. 

Her projemizde yeşile ve çevreye özen gösterir, kaliteyi esas alır, sizin için en güzelini ortaya koymak için çalışırız. Projelerimizin sizlerin güzel bir yaşam sürebilmeniz için mutlaka birden fazla avantaj barındırmasına özen gösteririz. 

Altunlar Yapı olarak her zaman size “iyi ki buradayım” dedirtecek kadar iyi bir proje daha.

Sanayi ve ticarete dayalı ekonomisi ve zengin bir tarihi geçmişe sahip; Kocaeli ve İstanbul arasında yer alan Türkiye'nin hızla gelişen ve büyüyen bir ilçesi olan Gebze’de yer alan Yonca İş Hanı’nda ticaretin ve ekonominin kalbinde iş yapmaya hazır mısınız? Yonca İş Hanı sizlere Gebze’nin avantajlarıyla dolu konumunda kaliteli yapısıyla “iyi ki burada iş yapıyorum” dedirtecek bir projede yer alma fırsatı sunuyor.

Proje
Toplam 5 Kat
Dükkan Sayısı: 10 Adet

Proje Adı
Adınız Soyadınız
Telefon (+90 555 55 55)
E-Mail Adresiniz
Mesajınız