Legato Evleri - Pendik

/
Legato Evleri - Pendik

Legato Evleri - Pendik

Altunlar Yapı olarak altına imzamızı attığımız her projemizde size “ burada huzurla yaşıyorum” diyebileceğiniz yaşam ve iş alanları inşa etmiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz projelerde Altunlar Yapı olarak modern zamanın gerektirdiği sosyal yaşam, güvenlik ve sosyal imkânlara dair standartları, birinci sınıf işçilikle birinci sınıf malzemeleri bir araya getirerek tesis etmek en büyük amacımızdır. 

Her projemizde yeşile ve çevreye özen gösterir, kaliteyi esas alır, sizin için en güzelini ortaya koymak için çalışırız. Projelerimizin sizlerin güzel bir yaşam sürebilmeniz için mutlaka birden fazla avantaj barındırmasına özen gösteririz. 

Altunlar Yapı olarak her zaman size “iyi ki buradayım” dedirtecek kadar iyi bir proje daha.

Legato Evleri sevdiklerinizle birlikte güzelce vakit geçirebileceğiniz sosyal alanlar, sağlığınız ve formunuz için spor salonları ve sauna, çocuklarınızın eğlenceli vakitler geçirebileceği çocuk parkının yanı sıra otopark ve diğer modern donanımlara sahip; sizin için muhteşem bir yatırım ve eşsiz bir yaşam alanı olma özelliğini taşıyan bir proje...

2+1  91 M2 BRÜT

3+1  113 M2 BRÜT

Kat Planları

360° Görüntüleme


Proje Adı
Adınız Soyadınız
Telefon (+90 555 55 55)
E-Mail Adresiniz
Mesajınız