Yonca Sitesi - Gebze

/
Yonca Sitesi - Gebze

Yonca Sitesi - Gebze

Yoca İş Merkezi Gebze Konut Projesi

Altunlar Yapı olarak altına imzamızı attığımız her projemizde size “ burada huzurla yaşıyorum” diyebileceğiniz yaşam ve iş alanları inşa etmiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz projelerde Altunlar Yapı olarak modern zamanın gerektirdiği sosyal yaşam, güvenlik ve sosyal imkânlara dair standartları, birinci sınıf işçilikle birinci sınıf malzemeleri bir araya getirerek tesis etmek en büyük amacımızdır. 

Her projemizde yeşile ve çevreye özen gösterir, kaliteyi esas alır, sizin için en güzelini ortaya koymak için çalışırız. Projelerimizin sizlerin güzel bir yaşam sürebilmeniz için mutlaka birden fazla avantaj barındırmasına özen gösteririz. 

Altunlar Yapı olarak her zaman size “iyi ki buradayım” dedirtecek kadar iyi bir proje daha.

Sanayi ve ticarete dayalı ekonomisi ve zengin bir tarihi geçmişe sahip; Kocaeli ve İstanbul arasında yer alan Türkiye'nin hızla gelişen ve büyüyen bir ilçesi olan Gebze’de yer alan Yonca Sitesi’nde avantajlarla dolu bir yaşam sizleri bekliyor. Gerek yaşamın merkezinde olması gerekse size yarattığı özel alanlarla huzurlu hissetmenizi sağlayacak bir projede yerinizi almaya hazır olun.

Proje:

Gebze de bulunan Yonca sitesinde 2+1 (90m2), 3+1 (110m2 - 125m2), 4+1 (180m2) dairelerimiz olacaktır.

Sitemiz içerisinde;

  • Asansör
  • Kapalı Otopark
  • Spor Salonu
  • Kafeterya 

bulunacaktır.

Proje Adı
Adınız Soyadınız
Telefon (+90 555 55 55)
E-Mail Adresiniz
Mesajınız