Hakkımızda

/
/
Hakkımızda
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Altunlar Grup’un çeyrek asırı geçkin tecrübesinden doğan Altunlar Yapı olarak biz, 20 yılı aşkın bir süredir yapı sektöründe varlık göstermekteyiz. Bu süre boyunca insanların hayallerini süsleyen yaşam ve çalışma alanları inşa ettik ve de etmeye devam ediyoruz.

Güvenilirlik, müşteri odaklılık, dürüstlük, adil yaklaşım, akılcılık, dinamizm, çalışana değer verme, çözüm odaklı yaklaşımlar, şeffaflık, duyarlılık, değişime ve yeniliklere açık olma, insanlara ve yasalara saygılı olma gibi hayati kavramlar yaptığımız işin merkezine alarak buna göre üretiyoruz.

Altunlar Yapı olarak, tüm çalışmalarımızda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ni baz almaktayız ve bunun yanında ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ne önem veriyoruz. Tüm projelerimizin dayandığı bu sağlam ayaklar ile içiniz rahat bir şekilde yeni iş yeriniz ya da mutluluk dolu evinize kavuşabilirsiniz. Tüm bu özelliklerin bir getirisi olarak sahip olduğumuz güçlü finansal yapı, kaliteli yapılar ve uygulanabilir satış politikalarını ise olmazsa olmaz kıldık. Profesyonel ekibimiz, kalite, kusursuzluk ve estetik anlayışımızla hem yapı hem de bu yapılar aracılığıyla sizinle aramızda bir güven inşa etmek niyetindeyiz.

HAKKIMIZDA2
HAKKIMIZDA3

Geniş hizmet yelpazemizden söz etmek gerekirse; Biz yapı sektörüne 360 derece bir bakış açısıyla hizmet yelpazemizi geniş tutuyoruz. Bu bağlamda anahtar teslim ya da kat karşılığı müteahhitlik hizmetleri yapmaktayız. Bunun yanında ofis dekorasyonu, uygulama projeleri ile tüm ince yapı çalışmaları verdiğimiz hizmetler arasında. Aynı zamanda kaba, ince yapı iç ve dış cephe imalatları, taşeronluk ve kontrolörlük gibi işlerin yanı sıra danışmanlık hizmetleri, her çeşit tadilat, yenileme, restorasyon ve taahhüt işlerinde varlığımız ile nitelikli bir hizmet sunmaktayız.

Altunlar Yapı olarak biz ürettiklerimiz sayesinde aslında bir bakıma müşterilerimiz için aynı zamanda altın değerinde bir mutluluğu da tesis ediyoruz.

VİZYONUMUZ

  • Tekrardan ibaret olmayan bir anlayışla,
  • Sürekli değişime ve yeniliğe açık,
  • Yapı alanında müşterilerinin ihtiyaçlarını tahmin ve tatmin eden,
  • Sektöre dair yenilikleri öngören,
  • müşteri ve çözüm odaklı,

bir anlayışla insana ve yasalara saygılı bir şekilde “geleceğin inşaat şirketi” olmaktır.

VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

  • Duyarlı, müşteri ve çözüm odaklı,
  • Dürüst ve adil bir yaklaşımlar,
  • İnsanlara ve yasalara saygılı bir biçimde,
  • Dinamik, değişime ayak uyduran,
  • Geleceğin inşaat şirketi olabilmek hedefine dair doğruları yerine getiren,

bir anlayışla kaliteli, estetik, konforlu ve güven veren yaşam ve iş alanları inşa etmektir.