Güzelyalı Çaldıran Sokak Projesi

/
Güzelyalı Çaldıran Sokak Projesi

Güzelyalı Çaldıran Sokak Projesi

Mustafa Acar Konut Projesi Güzelyalı

Altunlar Yapı olarak altına imzamızı attığımız her projemizde size “ burada huzurla yaşıyorum” diyebileceğiniz yaşam ve iş alanları inşa etmiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz projelerde Altunlar Yapı olarak modern zamanın gerektirdiği sosyal yaşam, güvenlik ve sosyal imkânlara dair standartları, birinci sınıf işçilikle birinci sınıf malzemeleri bir araya getirerek tesis etmek en büyük amacımızdır. 

Her projemizde yeşile ve çevreye özen gösterir, kaliteyi esas alır, sizin için en güzelini ortaya koymak için çalışırız. Projelerimizin sizlerin güzel bir yaşam sürebilmeniz için mutlaka birden fazla avantaj barındırmasına özen gösteririz. 

Altunlar Yapı olarak her zaman size “iyi ki buradayım” dedirtecek kadar iyi bir proje daha.

Pendik Güzelyalı’da ulaşım kolaylıklarıyla bezenmiş harika bir konum… Güzelyalı mahallesinin doğusunda İçmeler, kuzeyinde Esenyalı, batısında Kaynarca, güneyinde ise Marmara Denizi bulunmakta, E-5 karayolu mahallenin içinden geçmektedir. İşte Mustafa Acar Konut Projesi de bu avantajlarla dolu konumda yer alıyor. Sadece konum avantajları değil; Mustafa Acar Projesi sizlere sunduğu fiziki ve estetik şartlarla her daim yaşamayı isteyebileceğiniz bir proje olarak dikkat çekiyor…

Adres: Güzelyalı Mahallesi, Çaldıran Sokak No:16 Güzelyalı-Pendik/İST

Proje
8 Daire
2 Dublex
Kapalı otopark

Proje Adı
Adınız Soyadınız
Telefon (+90 555 55 55)
E-Mail Adresiniz
Mesajınız