Emriye Soygür Projesi - Pendik

/
Emriye Soygür Projesi - Pendik

Emriye Soygür Projesi - Pendik

Yalçın Sokak Güzelyalı Projesi - Pendik

Altunlar Yapı olarak altına imzamızı attığımız her projemizde size “ burada huzurla yaşıyorum” diyebileceğiniz yaşam ve iş alanları inşa etmiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz projelerde Altunlar Yapı olarak modern zamanın gerektirdiği sosyal yaşam, güvenlik ve sosyal imkânlara dair standartları, birinci sınıf işçilikle birinci sınıf malzemeleri bir araya getirerek tesis etmek en büyük amacımızdır. 

Her projemizde yeşile ve çevreye özen gösterir, kaliteyi esas alır, sizin için en güzelini ortaya koymak için çalışırız. Projelerimizin sizlerin güzel bir yaşam sürebilmeniz için mutlaka birden fazla avantaj barındırmasına özen gösteririz. 

Altunlar Yapı olarak her zaman size “iyi ki buradayım” dedirtecek kadar iyi bir proje daha.

Uluslararası havalimanı, Türkiye’nin en büyük teknoloji merkezi, Türkiye’nin ikinci büyük hastanesi ve İstanbul’un üçüncü büyük marinasıyla Türkiye’nin önemli ilçelerinden biri olarak öne çıkan Pendik’te yer alan Emriye Soygür projemizde güzel bir yaşam sizleri bekliyor. Hem Pendik’in avantajlarından hem de projemizin fiziksel avantajlarından yararlanabileceğiniz; kaliteli- estetik mimarisi ile gönüllerinizi fethedecek bir proje…

Adres: Güzelyalı Mah. Yalçın Sok. No:6 Pendik/İST

Proje
Toplam Daire: 10 Daire | 2 dublex
Sosyal Alan: Kamelya
Otopark: Var
 

Zemin Kat: 80 M2 Brüt
1. Kat      : 100 M2 Brüt
2. Kat      : 100 M2 Brüt
3. Kat      : 100 M2 Brüt
4. Kat      : 100 M2 Brüt

 

KAT PLANLARI

 

Proje Adı
Adınız Soyadınız
Telefon (+90 555 55 55)
E-Mail Adresiniz
Mesajınız